%50'ye Varan İndirim

G
:
S
:
D
:
S
slider1

Jeolet İle Nasıl Video Oluşturabilirim?

https://www.jeolet.com/image/cache/catalog/blog-foto/jeolet-nedir-nasil-video-olustururum-video-duzenleme-video-yap-logo-olustur-1170x600.jpg

Jeolet İle Nasıl Video Oluşturabilirim?

  • 31 Aug 2019
  • |   0 Yorumlar

Jeolet Nedir?

Ürün ve hizmetlerini profesyonel bir görsellikle tanıtacak videolara mı ihtiyacınız var? Artık profesyonel video ve animasyonlara sahip olmak için tasarım alanında uzman olmak zorunda değilsiniz. Jeolet ile örnek video şablonları üzerinden kendi görsellerinizi, videolarınızı ve yazılarınızı ekleyerek profesyonel videolara sahip olabilirsiniz. Jeolet'in sağlamış olduğu tek tuşla "video yap" seçeneği sayesinde, sadece 48 saat içerisinde marka ve ürün tanıtımları, özel gün videoları, logo animasyon ve intro gibi farklı video formatlarından yararlanabilirsiniz.

 Nasıl Çalışır?

Jeolet, kullanıcılarına mevcut içerik havuzundaki örnek video şablonları üzerinden seçecekleri videolara kendi görsellerini uyarlama olanağı verir. Bu noktada kullanıcılar, onlarca farklı video şablon arasından beğendiklerini seçerler.Daha sonra beğendikleri videonun aynısını yapabilmemiz için videonu oluştur butonuna tıklayarak; kullanmak istedikleri videoları, fotoğrafları, logoları, yazıları ve taleplerini;  gönderirler. Sonrasında ise uzman tasarımcılarımız, 48 saatlik bir süre içerisinde seçtiğiniz videonun aynısını size özel olarak üretir ve sizlere ulaştırırlar. 

 Geniş İçerik Kütüphanesi ve Kategori Çeşitliliği

Jeolet, geniş video kütüphanesi ve çeşitli kategori zenginliği her ihtiyaca yanıt veren video çeşitliliğine ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, tercih edecekleri videolar üzerinde diledikleri gibi optimizasyon yapabilirler. Tercih edilen şablonun özelliklerine göre kullanıcılar; kendi videolarını, görsellerini, metinlerini ve logolarını bizle paylaşırlar. Böylelikle bize iletilen veriler doğrultusunda tamamen kullanıcı beklentilerine yanıt veren yaratıcı, özgün ve estetik videolar tasarlarız.

 Pratik & Uygun Maliyetli Sürükle Bırak Video Tasarımı

Kolay video tasarım uygulamaları, son zamanların en popüler tasarım trendlerinden biri olarak öne çıkıyor. Jeolet olarak bu trendin bize verdiği ilhamdan güç alıyor ve kullanıcılarımız kolay video tasarlama deneyimi vaat ediyoruz. Bu bağlamda, kullanıcılarımız hazır şablonlar ve video formatları üzerinden tercih yaparak kendi görsel ve metinlerini bizle paylaşabiliyor. Sonrasında ise 48 Saatlik süre dahilinde kullanıcılarımızın ilettiği video ve görselleri üzerinden mevcut şablonları kullanarak yaratıcı video kurguları ortaya çıkarıyoruz.

Yeni Nesil Video & İçerik Üretimi

Jeolet, dijital dünyanın en önemli zorunluluklarından olan içerik üretimi konusunda kendine has yaklaşımla faaliyet göstermektedir. Bu noktada Jeolet, iş modeli ve kullanıcılarına sunduğu altyapı sayesinde yeni nesil video üretimi altyapısı sağlar. Yeni nesil dijital teknoloji olanaklarını kullanarak kullanıcılar için video üretim sürecinin zorluğunu minimum seviyeye düşürür.

Gelişmiş Kontrol Paneli Seçenekleri

Jeolet, sunmuş olduğu gelişmiş kontrol paneli seçenekleri sayesinde kullanıcıların, tüm işlemlerini basit bir arayüz üzerinden yapmalarını sağlar. Gerek video kütüphanemizden içerik şablonu belirleme sürecinde gerekse mevcut görsel ve metin içeriklerini aktarma sürecinde kullanıcılarına üst düzey kontrol olanakları verir.

İşletmeniz İçin Görsel Mükemmelliği Yakalayın!

Jeolet, görsel video tasarımı açısından yaratıcı seçenekleri bünyesinde barındırır. Farklı renk paletleri, görsel altyapılar ve yaratıcı kurgular dahilinde işletmenizin marka dili açısından en uygun video formatını kolaylıkla bulmanıza olanak verir. Bu sayede de görsel açıdan kusursuz ve işletmenizin ihtiyaçlarına yanıt veren videolarla işletmenizin görünürlüğünü yükseltmenizi sağlar.

Maliyet Odaklı Video Çözümleri

Jeolet, geleneksel reklam ajansı mantığı yerine yenilikçi bir iş modeliyle faaliyet gösterir. Hazır video üretimi anlayışıyla faaliyet gösteren Jeolet, geleneksel video tasarımı süreçlerindeki ağırlaştırılmış iş yükünü minimize eder. Prodüksiyon, çekim, kurgu gibi süreçlerdeki gereksiz detayları devre dışı bırakır. Böylelikle de Jeolet, kullanıcılarına maliyet odaklı ve yaratıcı video üretimi yapabilecekleri bir altyapı sağlar.

Her İhtiyaca Yönelik Çözümler

Jeolet; ürün ve şirket tanıtımı videoları , özel gün videoları, youtube ve instagram videoları, slayt gösterileri ve logo animasyon kategorileri gibi birçok formatta faaliyet göstermektedir. Geniş içerik kütüphanesi ve özelleştirilebilir stil opsiyonlarına sahip olan Jeolet bu sayede, kullanıcıların farklı tasarım amaçlarına yanıt verir. Böylelikle gerek kurumsal şirketler gerekse kişisel kullanıcılar Jeolet ile yaratıcı video kurguları geliştirebilir.

Etiketler:

0Yorumlar

Yorum yapmak için yapmanız gerekenlerOturum aç