%50'ye Varan İndirim

G
:
S
:
D
:
S
slider1

Kullanım Şartları

İşbu şartlar ve koşullar bu sitenin ve hizmetlerinin internet üzerinden kullanımını kapsar. Bu şartlar bir kullanıcı olarak sizin ve Jeolet.com'un arasındaki hukuki anlaşmayı temsil eder. Belirtilen kurallar bütünü sitemize erişim ve kullanım hakkını kontrol eder. Site’yi herhangi bir şekilde kullanarak bu şartlara, Gizlilik İlkemize, ve diğer yasal bildirim ve koşullara veya site’de yayınlanmış kılavuzlara uyacağınızı beyan edersiniz. Site’deki kılavuzu size haber vermeksizin güncelleyebiliriz ve bu yüzden sık sık takip etmenizi öneririz.

https://www.jeolet.com (“Site”) domainleri ile bağlantılı websitemiz üzerinden müşterilere farklı sunucularda barındırılan örnek videolar sunarız ve belirli materyallere (aşağıda belirtildiği üzere) erişim imkanı sağlarız. Eğer gelişmemize yardımcı olacak önerileriniz veya anlaşma ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize email gönderin.

Jeolet güncelleme yayınlayarak ve kayıtlı kullanıcılara bu değişiklikleri haber vererek herhangi bir zamanda Kullanım Koşulları’nı değiştirme hakkını saklı tutar. Bu güncellemeler sizin lehinize değilse ve siz bunların kabul edilemez olduğunu düşünürseniz sitemizi ve hizmetimizi kullanmayı istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.

Jeolet size örnek videolar göstererek sizlere bu örnek videodakilerin benzerini yaparak hizmetlerini kullandırmak için sınırlı erişim verir. Bu hizmetler kendi kişisel veya işletme videonuzu oluşturmanıza olanak sağlar. Kendi videonuzu oluşturmak için kullandığınız şablonlar ve diğer araçların sorumluluğu size aittir, ve bu anlaşma içinde tarif edilenden başka hiçbir şekilde kopyalanmamalı ve kullanılmamalıdır.

Sahip Olduklarımız

Bu site’de bulunan tüm materyaller ve hizmetler, farklı sunucular tarafından barındırılmakta ve sizlere örnek olarak gösterilmektedir. Sunulan tüm materyaller ve hizmetler, iş ortakları, çalışanları, lisanslı ortakları veya yazılım, bilgilendirme amaçlı metin, yazılım dökümantasyonu, tasarımlar, düzen, grafikler, ses dosyaları, video, dizayn ve işlevler, dosyalar, dökümanlar, görüntüler, veya diğer materyaller dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herşey gizlilik ile korunmakta ve videolar farklı sunucularda barındırılmaktadır.Jeolet herhangi bir proje dosyasını yada örnek videoyu satmamaktadır.

Sahip Olduklarımızı Kullanma Hakkı ve Genel Kısıtlamalar

Görüntülü İçerik, Video İçeriği, Müzikal İçerik ve Videolar (topluca "Takdimler") dahil olmak üzere takdim ettiğiniz şeylerin içeriğinden ve site üzerinden yaptığınız iletişimden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

Kayıtlı tüm kullanıcılar, bu sitede veya site vasıtasıyla kullanılan hizmetler, şablonlar, ve diğer araçların jeolet.com dışında izin almadan paylaşımını ve ticari satışını gerçekleştiremez. Eğer hizmetlerimizi veya araçlarımızı belirli kuralları ve düzenlemeleri ihlal edecek şekilde kullanırsanız tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.

Videonuzu oluşturmanız adına, tarafımızdan sunulan materyalleri ve araçları kullanmanız ve görüntülemeniz için size özel olmayan video örnekleri sunacağız. Jeolet tarafından sağlanan materyaller ve araçları hiçbir şekilde değiştirmeyeceğinizi, değişiklik yapmayacağınızı, tersine mühendislik yapmayacağınızı, veya herhangi bir şekilde istismar etmeyeceğinizi kabul edersiniz. Bu anlaşmaya uymadığınız takdirde araçlarımızı ve materyallerimizi kullanmanız yasaklanır ve bulundurduğunuz tüm materyalleri anında imha etmek ile yükümlü olursunuz.

Ürün ve Satın Alma

Video’nun kullanım, çoğaltma, dağıtım ve görüntüleme hakkına sahipsiniz. Video’nuzu 1080p HD satın almadığınız sürece televizyon yayını, radio, veya teatral medya için kullanım, çoğaltma, dağıtım ve görüntüleme hakkına sahip olmazsınız.

Videoları istenmeyen posta, spam, zincirleme mektup veya piramit şeması gibi tanıtım materyalleri, illegal reklamcılık, dahil olmak üzere herhangi bir illegal veya ahlaka aykırı amaçla kullanamazsınız.

Bir Ürün için sipariş gönderildikten sonar siparişi iptal edemezsiniz.

Ürün siparişiniz kabul edildiğinde, ve ücreti ödediğinizde, artık o videonun benzeri sizin için hazırlanmaya başlamış demektir.

Kurallar

Bunların tümünü kabul edersiniz: 

a.Hesap kaydınızdaki email adresinin daima geçerli olduğunu ve iletişim bilgilerinizin doğru ve güncel olduğunu kabul edersiniz.

b.Kendiniz dışında biri adına hesap açmayacağınızı ve bizim yazılı iznimiz olmadan hesabınızı taşımayacağınızı kabul edersiniz.

c.Hizmetleri veya materyalleri herhangi bir yasadışı amaç için, veya sahtecilik, yolsuzluk, kara para aklama, içerden bilgi ticareti dahil ve sınırlı olmamak üzere yasadışı bir eylem için kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

d.Hizmetleri ve materyalleri başka bir kişiyi taklit etmek için kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

e.Hizmetler ve materyalleri imha edecek veya işleyişini bozacak, veya Jeolet kullanıcılarının hizmetlere ulaşımına etki edebilecek yazılım virüsleri, solucanlar, trojan atları, veya diğer bilgisayar kodları, dosyalar veya programlar içeren herhangi bir içeriği yükleme, gönderi, email gibi yöntemlerle yaymayacağınızı kabul edersiniz.

f.Tek başına 30MB’dan büyük bir dosyayı yükleyemezsiniz.

g.Şifrenizi paylaşmayacak, ve kimseyle hesabınızı paylaşmayacaksınız. Tarafımızdan sağlanan arayüz haricinde hiçbir şekilde hizmetlere ve materyallere ulaşmaya çalışmayacaksınız.

h.Pornografik, cinsel içerikli, veya şiddet içeren, yasadışı (çalıntı materyal ve ihlalde bulunan materyal veya başka birinin fikri mülkiyet hakkını ihlal etme ihtimali olan), zarar verme ihtimali yüksek olan, veya iftira atan veya karalayıcı olduğu kanısına varılan, başka birinin gizliliğini ihlal eden videolar oluşturamazsınız.

Bu prensiplerin herhangi birinin ihlali durumunda, ihlali yapan kullanıcının kimliğini tespit etmek için depolanan bilgileri kullanıcı bilgi takibine alınır. İhlal yapan kullanıcılar bir hesap sahibi olmaktan veya hizmetleri kullanmaktan kalıcı olarak men edilebilirler. Eğer Jeolet hesabınızın yasadışı veya dolandırıcı aktivitede bulunduğu kanısına varırsa, hesabınız anında kapatılır ve finansal bilgileriniz silinir. Ayrıca sizi uygun yargı yetkisindeki emniyet görevlilerine bildirebiliriz.

İadeler

Jeolet'in aşağıdaki sebeplerden dolayı iade yapma zorunluluğu yoktur. Eğer

Video hakkında fikir değiştirdiyseniz.

Video’yu yanlışlıkla aldıysanız.

Video’yu kullanmak için yeterli beceriniz yoksa.

Video’yu kullanmaya ihtiyaç duymuyorsanız.

Uygunluk ve Site Kullanımı

Jeolet'e  365 gün, haftada 7 gün, günde 24 saat erişilebilir,

Jeolet İnternet Teknolojileri Ve Bilişim Sistemleri her zaman, herhangi bir sebepten, haber vererek ya da vermeden site’nin tümüne ya da bir kısmına erişiminize müdahale edebilir veya erişiminizi kısıtlayabilir, ve/veya Jeolet'te bulunan hizmetlerin tümünün ya da bir kısmının içeriğine erişiminizi değiştirebilir, kısıtlayabilir, ya da kesebilir.

Bu tarz bir müdahale, kesinti, ya da değişikliğin bir sonucu olarak yaşayabileceğiniz zarardan Jeolet'in sorumlu tutulmadığını kabul edersiniz.

Ücretler ve Hizmetler

Bir HD video için ödemeyi tamamladığınızda, videonuz HD olarak oluşturulup 24 saat içerisinde ilgili mail adresinize sosyal medyada paylaşabileceğiniz şekilde düzenlenmiş ve full hd olarak hazırlanıp gönderilmektedir.

Videonuzun yalnızca en son render alınan versiyonu panel’inize kaydedilir. Her zaman eski dosyaların üzerine kaydederiz.Eğer çok fazla video için alıyorsanız jeolet ile destek@jeolet.com adresi üzerinden iletişime geçerek  daha uygun olan abonelik sistemini satın alabilirsiniz..

Jeolet üzerindeki tüm kullanıcı ödemeleri bir üçüncü parti ödeme işleyicisi tarafından işlenir ve bu anlaşma’da tarif edilen Kullanım Şartları’ndan farklı başka şartlar içerebilir. Tüm kişisel bilgi toplayan websiteleri ziyaret edip Kullanım Koşulları’nı okumanızı tavsiye ederiz.

Yaş Kısıtlaması

Jeolet hizmetleri genel olarak yetişkinler için hazırlanmıştır ve 13 yaşın altındaki çocuklar hizmetlerimizi kullanmamalıdır.

Parola Kısıtlamalı Alanlar

Bu websitede parola kısıtlamalı belirli alanlar vardır. Hesabınızın güvenliği ve gizliliğinden siz sorumlu olursunuz ve parolanız kaybolduğunda veya çalındığında, ya da hesabınız yetkili olmayan bir üçüncü kişi tarafından kullanıldığında Jeolet’i bilgilendirmekle yükümlü olursunuz.

Sahte bir isim kullanırsanız, düzmece kişisel bilgiler verirseniz veya bilinmeyen bir üçüncü kişiye ait bir email adresi verirseniz Jeolet hesabınızı anında kapatır.

Gizlilik Politikası

Bu sitenin kullanımı tamamen Gizlilik Politikası Sayfası’nda bulunan Jeolet'in gizlilik politikasının yetkisi altındadır.

Üçüncü Parti Websiteleri

Jeolet kontrolünde olmayan harici sitelere link verebilir. Bu linkler onaylanmamıştır ve bu websiteleri Jeolet’in gizlilik politikası ve kullanım koşullarından farklı koşullar içerebilir.

Abonelik Hizmeti

Eğer bir ziyaretçi veya kayıtlı kullanıcı haber bültenimize abone olursa, Jeolet tarafından haberleri email olarak alacağını, bildirim ve diğer pazarlama materyallerini alacağını kabul eder. Kullanıcı istediği zaman aboneliği bitirebilir. Jeolet haber bültenini kesme hakkını saklı tutar.

Yükümlülük Sınırlaması

Jeolet, websitesinde bulunan materyaller, hizmetler ve araçların görüntülenmesi, kopyalanması veya indirilmesinden doğan zararlardan sorumlu değildir.

Yukarıda belirtilen Kullanım Koşulları’ndan herhangi birini ihlal ederseniz, hesabınızı askıya alırız ve websitemize girişinizi sınırlarız.

Jeolet İnternet Teknolojileri Ve Bilişim Sistemleri