%50'ye Varan İndirim

G
:
S
:
D
:
S
slider1

Sıkça Sorulan Sorular

Jeolet, Geniş Video Kütüphanesi Ve Çeşitli Kategori Zenginliği Ile Her Ihtiyaca Yanıt Veren Video Çeşitliliğine Ev Sahipliği Yapmaktadır. Profesyonel Video Ve Animasyonlara Sahip Olmak Için Tasarım Alanında Uzman Olmak Zorunda Değilsiniz. Jeolet Ile Örnek Video Şablonları Üzerinden Kendi Görsellerinizi, Videolarınızı Ve Yazılarınızı Ekleyerek Profesyonel Videolara Sahip Olabilirsiniz.

Jeolet, Kullanıcılarına Örnek Video Şablonları Üzerinden Kendi Görsellerini Ve Videolarını Uyarlama Olanağı Verir. Kullanıcılar, Onlarca Farklı Video Şablon Arasından Istediği Videoyu Seçer Ve Seçtiği Videonun Aynısını Yapabilmemiz Için "Videonu Oluştur" Butonuna Tıklayarak; Seçtiği Videoda Görmek Istediği Kendine Ait Fotoğraflarını, Videolarını, Logolarını, Ve Yazılarını Gönderir. Sonrasında Ise Uzman Tasarımcılarımız, 48 Saatlik Bir Süre Içerisinde Seçtiğiniz Videonun Aynısını Size Özel Olarak Üretir Ve Sizlere Ulaştırır.

Firmanıza Yada Kendinize Oluşturacağınız Videolar Için Jeolet'de Bulunan Kategoriler Arasından Seçim Yaparak Örnek Video Şablonları Görebilir, Size En Uygun Olanı Bulabilir Ve Hazırlatabilirsiniz. Ya Da Arama Bölümüne Aradığınız Video Ile Ilgili Anahtar Kelimeleri Girerek Aradığınıza Uygun Videolara Ulaşabilirsiniz. Video Arama Bölümünde Örneğin; Sevgili, Düğün, Logo, Kahve, Tekstil, Satış, Pazarlama, Moda, Parti, Tatil, Slayt Vs. Gibi Bir Çok Anahtar Kelime Yazabilir Ve Bu Anahtar Kelimelere Uygun Videoları Görebilirsiniz.

Uygun Video Bulamamak Jeolet Için Sorun Olmaktan Çıkıyor. Aradığınız Ama Size Uygun Olan Videoyu Bulamamanız Durumunda Aradığınız Video Ile Ilgili Bilgileri Destek@Jeolet.Com Ve 0 552 925 80 17 Numaralı Whatsapp Hattı Üzerinden Gönderebilirsiniz. En Kısa Süre Içerisinde Istediğiniz Gibi Bir Video Hazırlanıp Sizlerle Bilgi Verilecektir.

Beğendiğiniz Videolara Ek Olarak Seslendirme Yapılabilmektedir. Seslendirme Yapılmasını Istediğiniz Videonun Ismini Destek@Jeolet.Com Mail Adresimize Göndermeniz Durumunda Videonuz Ile Ilgili Seslendirme Işlemlerinin Gerçekleştirilebilmesi Için Sizinle Iletişime Geçilecek Ve Istediğiniz Seslendirmeler Beğendiğiniz Video Için Hazırlanacaktır.